بازرگانی سباسودا ثمین

شرکت بازرگانی سباسودا ثمین در سال 1376 و با نام شرکت خدماتی بازرگانی یاری رسان امین به صورت (سهامی خاص) و به عنوان یکی از شرکت های متعلق به شرکت سرمایه گذاری سبا تأسیس شده است.

مهمترین موضوع فعالیت این شرکت در طول سالیان گذشته ( تا سال 1390 ) تأمین نیروی انسانی برای شرکت سهامی بیمه ایران و یا شرکت ها و مراکز وابسته به آن بوده است.

بر اساس اساسنامه قبلی این شرکت، ارائه خدمات در زمینه های مدیریتی- اداری– تدارکاتی و بازرگانی مورد نیاز اشخاص، سازمانها و موسسات و انجام کلیه عملیات خدماتی و بازرگانی و همچنین سرمایه گذاری در شرکتها و موسسات به عنوان موضوع فعالیت شرکت خدماتی بازرگانی یاری رسان امین مطرح بوده است.

در دوره جدید فعالیت شرکت سهامی بیمه ایران و بر پایه سیاستهای جدید آن در زمینه افزایش سهم درآمدی بیمه از بازارها و صنایع مختلف، این رویکرد به عنوان سیاست اصلی شرکت سباسودا پیگیری شده است.

به همین منظور و با هدف افزایش سهم فعالیت های بازرگانی در سبد در آمدی بیمه ایران ، بازبینی و تغییر رویکرد موضوع فعالیت شرکت خدماتی بازرگانی یاری رسان امین مطرح و از سوی مدیریت عالی شرکت سهامی بیمه ایران مورد پذیرش قرار گرفت.

به همین منظور گروهی متشکل از افراد دارای سابقه و تخصص در حوزه بازرگانی به عنوان اعضای هیأت مدیره این شرکت از تاریخ 31/02/ 1394 شروع به فعالیت کردند.

همچنین به سبب ایجاد امکان برند سازی و با مشاوره با کارشناسان این حوزه نام شرکت طی صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 30/03/1394 به شرکت بازرگانی سباسودا ثمین تغییر یافت.

آدرس:
شهرک غرب، خیابان زرافشان شمالی، خیابان دهم پلاک ۱۳

شماره های تماس:
۰۲۱-۸۸۵۷۱۵۱۰
۰۲۱-۸۸۵۹۰۹۸۳

فکس:
۰۲۱-۸۸۵۹۰۹۷۹

آدرس وب سایت:
www.sabatrade.ir