برگزاری جلسه هیات مدیره «هلدینگ سبا» در شرکت «بیمه اتکایی ایران معین»

برگزاری جلسه هیات مدیره «هلدینگ سبا» در شرکت «بیمه اتکایی ایران معین»

جلسه هیات مدیره هلدینگ توسعه کسب و کار سبا در شرکت بیمه اتکایی ایران معین برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ سبا این دومین جلسه هیات مدیره هلدینگ سبا در شرکت‌های تابعه است که همزمان با بازدید از شرکت بیمه اتکایی ایران معین و گفتگو درباره مسائل این مجموعه برگزار گردید.
مدیرعامل و هیئت مدیره هلدینگ توسعه کسب و کار سبا در نشست با نائب‌ رئیس هیئت مدیره و سرپرست و اعضای هیئت مدیره بیمه اتکایی ایران‌معین در جریان آخرین رویدادها و تحولات این شرکت قرار گرفتند.
هاشم مهریار مدیرعامل هلدینگ سبا ضمن قددرانی از زحمات این مجموعه برای عرضه اولیه با نماد معین در فرابورس ایران و تشکر از مدیران و کارکنان قبلی این شرکت که برای اعتلای آن گام برداشته‌اند، ابراز امیدواری کرد با همت کلیه مدیران و کارکنان، شرکت بیمه اتکایی ایران‌معین در جهت رشد و تعالی هر چه بیشتر قرار بگیرد.
در این دیدار اعظم هنردوست ضمن استقابل از تشکیل جلسات هیات مدیره هلدینگ در محل شرکت‌های تابعه، گزارشی از آخرین وضعیت شرکت تحت مدیریت خود ارائه و به تشریح استراتژی‌های تدوین شده هم‌راستا با تحقق اهداف عالی مجموعه پرداخت.
همچنین بهبود نرخ بازدهی سرمایه‌گذاری‌ها و استفاده از علوم و فناوری اطلاعات در محاسبات ریسک قراردادها و پیگیری هرچه بیشتر موضوعات املاک شرکت ایران معین در مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی مورد تاکید هیات مدیره هلدینگ قرار گرفت.
گفتنی است، مدیرعامل هلدینگ توسعه کسب و کار سبا و اعضای هیات مدیر هلدینگ سبا بهمراه سرپرست و اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد بیمه اتکایی ایران معین از واحدهای این شرکت بازدید و با کارکنان مجموعه گفت و گو کردند.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را در این باره بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.