حرکت به سمت ارزش آفرینی بدون توقف در مسیر

در بازدید مدیرعامل، معاونین و مدیران هلدینگ سبا از شرکت‌های زیر مجموعه تاکید شد

حرکت به سمت ارزش آفرینی بدون توقف در مسیر

مدیرعامل هلدینگ توسعه کسب و کار سبا در اقدامی سازنده، روز پس از برگزاری مجمع عمومی سالیانه، بازدیدی از شرکت‌های زیرمجموعه خود انجام داد. مدیرعامل هلدینگ به همراه برخی معاونین و مدیران بخش‌های مختلف از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و تلاش‌های این شرکت‌ها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی توسعه کسب و کار سبا در این بازدیدها، مدیرعامل هلدینگ سبا ضمن گفتگو با مدیران و کارکنان شرکت‌های تابعه، از تلاش‌ها و دستاوردهای ارزشمند آنها تقدیر و تشکر نمود.
هاشم مهریار با تاکید ویژه‌ بر ادامه کار با انگیزه و قدرت بیشتر، اظهار داشت: با علم به همه موانعی که وجود دارد از مدیران عامل شرکت‌ها می‌خواهیم تا با جدیت و همیت بیشتر به کار خود ادامه داده چرا که کسب وکار ما زنده و در جریان است و نمی‌توان با هر مسئله و دست اندازی آن را متوقف کرد. توقف در مسیر موجب خسارت به ذینفعان از جمله شرکت سهامی بیمه ایران خواهد شد.
مدیرعامل هلدینگ سبا همچنین به مشکل جذب نیرو و تکمیل اعضای هیات مدیره در برخی شرکت‌های تابعه اشاره داشت و هلدینگ و شرکت‌های تابعه شرکت بیمه ایران را مشمول دستور اخیر معاون اول ندانسته و اذعان داشت: در تلاش هستیم تا طی روزهای آینده مسائل مربوط به هیات مدیره‌ها را در گفتگوها و نامه‌نگاری‌ها با شرکت سهامی بیمه ایران حل و فصل کنیم.
آقای مهریار یادآور شد: دستاوردهای بسیاری خوبی در سال مالی گذشته به دست آمد که در مجمع عمومی چند روز پیش نیز به آن پرداخته شد که امیدواریم بدون توقف در مسیر همچنان به سمت ارزش آفرینی و سودآوری بیشتر حرکت نماییم.

 

انتهای پیام/

دیدگاه خود را در این باره بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.