حمایت همه جانبه هلدینگ سبا از طرح های نوآورانه بیمه اتکایی ایران معین

محسن احمدی در نکوداشت تاسیس ایران معین اعلام کرد :

حمایت همه جانبه هلدینگ سبا از طرح های نوآورانه بیمه اتکایی ایران معین

 

آئین گرامیداشت نوزدهمین سالروز تاسیس بیمه اتکائی ایران معین با حضور علی استاد هاشمی معاون نظارت بیمه مرکزی ج.ا.ایران ، علی بنیادی نائینی معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی ج.ا.ایران ، محسن احمدی مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره هلدینگ سبا، سادات میر عضو هیأت مدیره بیمه ایران و محمد کریمی دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران و با مشارکت جمع کثیری از مدیران اتکایی شرکت های بیمه ای و کارکنان بیمه ایران معین برگزار شد.

در این مراسم علی بنیادی عضو هیأت عامل و معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی ج.ا.ایران هدف گذاری شرکت اتکایی ایران‌معین را در راستای سیاست‌های وزیر اقتصاد، معرفی کرده و افزود: بیمه اتکایی ایران معین جزو اولین شرکت هایی است که در حوزه اوراق اتکایی که هم افزایی بازار بیمه و بورس کشور را در پی دارد و از ظرفیت بازار بدهی بهره می برد، اقدام کرده و عملکرد بسیار خوبی داشته است.

در ادامه محسن احمدی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل هلدینگ توسعه کسب و کار سبا با گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر از تلاش هیأت مدیره ، مدیرعامل، مدیران و کارکنان شرکت اتکایی ایران معین قدردانی نموده و حمایت همه جانبه هلدینگ سبا از طرح های نوآورانه شرکت بیمه اتکائی ایران معین نظیر: توسعه نرم افزاری بیمه گری اتکائی ، ورود به عرصه تکافل اتکائی ، پذیرش ایران معین نزد سازمان بورس اوراق بهادار را اعلام و کسب بالاترین سرمایه ثبتی شرکت بیمه اتکائی ایران معین بین شرکت های بیمه اتکائی را نشان از عزم و اراده سهامداران این شرکت برای ورود قدرتمند به عرصه اتکائی دانست و ابراز امیدواری کرد شاهد افزایش بازده سرمایه گذاری ها و رشد روز افزون پرتفو اتکائی این شرکت در آینده نزدیک باشیم.

دیگر سخنران این مراسم محمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران ضمن تبریک سالروز تأسیس شرکت اتکایی ایران‌معین از مدیران اتکایی شرکت‌های بیمه خواست آمادگی لازم جهت قبول و واگذاری اتکایی پسا تحریم را در شرکت های خود ایجاد کنند.

خاطر نشان می سازد در ابتدای این نشست مجتبی حیدری مدیرعامل شرکت، ضمن تبریک سالگرد تأسیس شرکت، گزارشی از دستاوردهای یکساله بیمه اتکایی ایران‌معین ارائه نمود.

وی ضمن تقدیر از همکاری و تعاملات بیمه مرکزی ج.ا.ایران، شرکت های بیمه وهمراهی و تلاش تمامی همکاران در مسیر دستیابی به اهداف تعیین شده، آغاز بیستمین سال فعالیت بیمه اتکایی ایران‌معین را برای این شرکت سال شکوفایی اعلام و تاکید نمود: به طور قطع با تلاش و همت مدیران و کلیه کارکنان در عرصه اتکایی داخلی و خارجی چابک و حرفه‌ای حرکت خواهیم کرد.

گفتنی است در جریان این رویداد از دودهه تلاش تخصصی شعله نوری مدیرکل اتکایی شرکت سهامی بیمه ایران و دبیر کمیته اتکایی سندیکای بیمه گران ایران تقدیر به‌عمل آمد.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را در این باره بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.