دیدار راهبردی مدیران هلدینگ سبا با اعضای هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران

دیدار راهبردی مدیران هلدینگ سبا با اعضای هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران

مدیرعامل و معاونان هلدینگ توسعه کسب و کار سبا با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت سهامی بیمه ایران در محل دفتر مرکزی بیمه ایران دیدار و گزارشی از روند فعالیت هلدینگ و شرکت های تابعه ارائه نمودند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ سبا در این جلسه، هاشم مهریار مدیرعامل و عضو هیات مدیره هلدینگ سبا به نمایندگی از هلدینگ سبا، گزارش جامعی از فعالیت‌های اخیر هلدینگ و شرکت‌های تابعه ارائه داد.
مدیرعامل هلدینگ سبا به رشد بیش از ۱۰۰ درصدی سود هلدینگ و نیز سوددهی شرکت‌های زیر مجموعه اشاره داشت. وی همچنین به اهم رئوس اقدامات شرکت های تحت مدیریت پرداخته و بر اهتمام جدی و ویژه اعضای هیات مدیره هلدینگ بر رفع موانع و مشکلات موجود تاکید نمود.
آقای مهریار همچنین از تدوین سند برنامه راهبردی هلدینگ در افق چشم‌انداز ۵ ساله توسط متخصصان امر خبر داده و بیان داشتند این اقدام مهم در تعیین اولویت‌ها و تجهیز منابع و زیرساخت‌ها در مسیر رسیدن به چشم‌انداز و اهداف کلان هلدینگ مثمر ثمر خواهد بود.
در ادامه آقای دکتر محمدرضا کشاورز رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران، بر اهمیت حرکت به سمت عرضه اولیه عمومی سهام هلدینگ ( IPO شدن) و همچنین ایجاد ارزش افزوده و سودآوری بیشتر از طریق سرمایه‌گذاری‌های مولد و پربازده در گروه سبا تأکید نمود.
همچنین ایشان به تشریح سیاست‌های کلی و تبیین اهداف مدنظر هیات مدیره شرکت سهامی بیمه ایران پرداختند و هلدینگ را موظف به تدوین و انجام برنامه‌ریزی راهبردی حول محور سیاست‌های اعلامی نمودند.

انتهای پیام

* عکس آرشیوی است

انتهای پیام/

دیدگاه خود را در این باره بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.