پیام تسلیت مدیرعامل هلدینگ سبا در پی شهادت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان

پیام تسلیت مدیرعامل هلدینگ سبا در پی شهادت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان

در پی شهادت سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه ایشان، هاشم مهریار، مدیرعامل هلدینگ توسعه کسب و کار سبا پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ سبا در این پیام آمده است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا»

در این روزهایی که هستی آکنده از شوق میلاد سرور و سالار رحمت، امام رؤوف علی بن موسی الرضا (ع) است، خبر اندوه‌باری دل‌های ما را به درد آورد و سایه‌ی غمی عظیم بر فضای شادی‌آمیز کشورمان انداخت. شهادت تأسف‌بار آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و هیأت همراهشان در سانحه هوایی، ملت ایران را در سوگی بزرگ فرو برد.
آیت‌الله رئیسی نه فقط به عنوان یک خدمتگذار صدیق و فرزند شایسته‌ی این آب و خاک، بلکه به عنوان یک پرچم‌دار عدالت و صلابت در برابر مشکلات، همواره در مسیر خدا و خدمت به امت اسلامی گام برمی‌داشتند.
آن شهید بزرگوار از شخصیت های صدیق، مؤمن و خَدوم کشورمان بودند که تاریخچه‌ی خدمات ارزشمند و مسئولیت های خطیری که بر عهده داشتند کارنامه ای درخشان از حضور موثر، فداکارانه و دلسوزانه در مسیر پر پیچ و خم انقلاب اسلامی ایران طی بیش از چهار دهه گذشته را به یادگار گذاشته است.
اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ هلدینگ توسعه کسب و کار سبا شهادت رئیس جمهور خدمتگزار کشورمان و همراهان ایشان بویژه حضرت آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز، دکترحسین امیرعبداللهیان وزیر ‌امور خارجه، سردار سید مهدی موسوی و دکتر مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی را به رهبری معظم انقلاب اسلامی و آحاد ملت شریف ایران تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای خانواده محترم ایشان صبر جمیل مسئلت دارم.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را در این باره بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.