۱۴۰۲/۱۱/۳۰
مجمع عمومی موسسه حقوقی حافظان سرمایه سبا معین برگزار شد

وصول ۱۵۴۰ میلیارد ریال مطالبات در سال مالی ۱۴۰۲

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران موسسه حقوقی حافظان سرمایه سبا معین، صبح روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه سال جاری به منظور تصویب عملکرد سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۴۰۲ با حضور کلیه سهامداران برگزار گردید.
۱۴۰۲/۱۱/۳۰
جهت توسعه هم‌افزایی و همکاری میان هلدینگ و شرکت‌های زیرمجموعه

نخستین جلسه هیات مدیره هلیدنگ سبا در شرکت‌های تابعه برگزار شد

اولین جلسه هیئت مدیره هلدینگ توسعه کسب و کار سبا در شرکت‌های تابعه در محل شرکت «ایده‌های تجارت هوشمند سیمرغ» برگزار شد. به گزارش روابط عمومی هلدینگ سبا، با تصویب هیات مدیره، برگزاری جلسات در شرکت‌های تابعه با هدف توسعه هم‌افزایی و همکاری بیشتر میان شرکت‌های زیر مجموعه و حل چالش‌های آن‌ها صورت می‌پذیرد.
۱۴۰۲/۱۱/۲۵
مدیرعامل بیمه ایران مطرح کرد؛

خروج از زیاندهی بیمه ایران پس از ۱۰ سال

مدیرعامل بیمه ایران از اقدامات انجام شده در دولت سیزدهم برای توسعه صنعت بیمه و خروج شرکت های بیمه ای از زیان دهی گفت و اعلام کرد: بیمه ایران حدوداً ۹ هزار میلیارد تومان زیان انباشته دارد که متاثر از ۱۰ سال گذشته است که ما بعد از ۱۰ سال در سال ۱۴۰۱ توانستیم شرکت بیمه ایران را از زیان‌ده بودن به سودآوری برسانیم.
۱۴۰۲/۱۱/۱۶
طی بازدید از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ توسعه کسب و کار سبا مطرح شد

تاکید بر هم‌افزایی و ارزش‌آفرینی بیشتر در شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ سبا

مدیر عامل هلدینگ توسعه و کسب وکار سبا طی بازدید از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ توسعه کسب و کار سبا بر هم‌افزایی هر چه بیشتر شرکت‌ها در راستای تامین منافع و خلق ارزش برای «شرکت سهامی بیمه ایران» تاکید کرد.
۱۴۰۲/۱۱/۱۰
با دستور مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بیمه ایران صورت گرفت؛

آغاز جمع‌آوری قطعات و اقلام خسارت دیده استان‌های البرز و قم

شرکت بازرگانی سبا سودا ثمین از شرکت‌های تابعه هلدینگ توسعه کسب و کار سبا در یک اقدام کم سابقه و بنا بر دستور مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بیمه ایران اقلام خسارت دیده خودروهای بیمه شده را جمع آوری و از طریق سامانه ستاد به فروش رساند.
۱۴۰۲/۱۱/۰۲
با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره برگزار شد

آئین معارفه معاونین و مدیران در «هلدینگ توسعه کسب و کار سبا»

مراسم معارفه معاونین و مدیران جدید «هلدینگ توسعه کسب و کار سبا» با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره روز دوشنبه دوم بهمن ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.