آئین معارفه معاونین و مدیران در «هلدینگ توسعه کسب و کار سبا»

با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره برگزار شد

آئین معارفه معاونین و مدیران در «هلدینگ توسعه کسب و کار سبا»

مراسم معارفه معاونین و مدیران جدید «هلدینگ توسعه کسب و کار سبا» با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره روز دوشنبه دوم بهمن ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ توسعه کسب و کار سبا، طی احکامی جداگانه آقایان عباس منادی به عنوان معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی، هیبت الله مهربانی به عنوان معاون نظارت بر شرکت‌ها و امور مجامع، ژوبین صفاری به عنوان مدیر حوزه مدیرعامل و روابط عمومی و مجید سلامتی به عنوان مدیر طرح و برنامه منصوب شدند.

در این مراسم آقای هاشم مهریار مدیرعامل «هلدینگ توسعه کسب و کار سبا» ضمن تشکر از همکاران سابق در این مسئولیت‌ها و آرزوی موفقیت برای معاونان و مدیران جدید ابراز امیدواری نمود که با کوشش و همدلی و تشریک مساعی کارکنان و مدیران این شرکت، مسیر ترقی و تعالی بیش از پیش پیموده شود.

همچنین مدیرعامل توسعه کسب و کار سبا سازماندهی متفکرانه و هوشمندانه، برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند نسبت به امور محوله را یک راهبرد اساسی برای معاونین، مدیران و کارکنان «هلدینگ توسعه کسب و کار سبا» بر شمرد و از خداوند متعال برای همه همکاران آرزوی موفقیت نمود.

بنابراین گزارش، مراسم معارفه معاونان و مدیران جدید با حضور آقای حمید ذوالفقاری رئیس هیات مدیره، آقای مسیح مشهدی تفرشی نائب رئیس هیات مدیره، آقای محمدباقر نوفلی عضو هیات مدیره موظف و آقای هاشم مهریار مدیرعامل و عضو هیات مدیره برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را در این باره بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.